IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programı

İtalya’da Tıp Eğitimi almaya karar veren öğrencilerimiz için düzenlemiş olduğumuz IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programımızı öğrencilerimizin yoğun talebi üzerine hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında yapacağız.

İtalya’da Okuyoruz firması olarak sizler için hazırlamış olduğumuz IMAT Hazırlık Kursumuzun ücreti kursta öğrencilerimize verilecek olan kaynak kitaplarda dahil toplamda 5.000 TL dir.

IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programımıza 31 Mayıs 2020 tarihine kadar erken kayıt yaptıran öğrencilere 1.000 TL indirim yapmaktayız. Ayrıca öğrencilerimiz Konu Anlatım ve Çözüm Grubu  olmak üzere iki grubumuza da katılım sağlamak isterlerse iki grup için IMAT Yaz Programımızın ücreti 7.500 TL olmaktadır.

Ödemeleri kredi kartı ve taksit ile yapabilirsiniz.

IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programı Planlanan Ders Saatleri

  • Mantık ve Matematik Dersleri (20 Ders)
  • Biyoloji (22 Ders)
  • Kimya (18 Ders)
  • Fizik (8 Ders)
  • Genel Kültür (8 Ders)
  • Deneme (4 Ders)

Aşağıda bulunan IMAT Hazırlık Kursunun Yaz Programını  tarihlerinden sizler için uygun olan grubumuza bizlerle iletişime geçerek katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik kurs ücretinizi kredi kartı veya taksitli ödeme seçeneklerimizden biriyle yapabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerimiz hem Konu Anlatımına hem de Soru Çözüm Grubuna olmak üzere iki grubumuza katılmak isterse iki grup için IMAT Hazırlık Kursunun Yaz Programımızın ücreti sadece 7.500 TL  olmaktadır.

IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programı Tarihleri

1. Grup: 29 Haziran – 12 Temmuz 2020 (Avrupa Yakası) Konu Anlatımı

2. Grup: 13 Temmuz – 26 Temmuz 2020 (Avrupa YakasıSoru Çözüm Grubu

3. Grup: 3 Ağustos – 16 Ağustos 2020 (Anadolu Yakası) Konu Anlatımı

4. Grup: 17  Ağustos – 30 Ağustos 2020 ( Anadolu Yakası ) Soru Çözüm Grubu

5. Grup: 17  Ağustos – 30 Ağustos 2020 (Avrupa Yakası ) Soru Çözüm Grubu

IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programımızın Adresi

Kurs Adresimiz; Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A Maslak-İstanbul

Sınırlı sayıda kontenjanlarımızın olması dolayısıyla erken kayıt indirimimizden yararlanmak için İtalya’da Okuyoruz uzman kadromuzla biran önce iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin;

İtalya’da Okuyoruz, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. IMAT Hazırlık Kursu Yaz Programı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 312 543 54 53 ve +90 552 814 54 93 numaralardan bizi arayabilir, info@italyadaokuyoruz.com ‘a mail atabilir veya İletişim Formunu Doldurabilir’siniz.

Yorum Yaz

Whatsapp
E-mail