Mimarlık Hazırlık Kursu

İtalya’da Mimarlık eğitimi alacağınız üniversitelerin çoğu teknik üniversite ve köklü üniversite yapısına sahiptir. Bu prestijli okullardan mezun olduğunuzda diğer kişilere göre CV nizde önemli bir yeri olacak ve iş hayatınıza bir adım önde başlamış olacaksınız. 

Politecnico di Milano ve Politecnico di Torino gibi İtalya’nın saygın devlet üniversitelerinde Mimarlık eğitimi alabilmek için öğrenciler bir sınava tabi tutulmaktadır. İtalya’da Okuyoruz firması olarak öğrencilerimizi düzenlemiş olduğumuz Mimarlık Hazırlık Kursu programımıza davet etmekteyiz.

Mimarlık Hazırlık Kursumuz sayesinde öğrencilerin yaratıcılıkları ve vizyonları büyük ölçüde gelişmektedir. Aynı zamanda kursumuzda yapacağımız deneme sınavlarımız sayesinde öğrencilerimizin üniversitelerin yapacağı Mimarlık giriş sınavında başarılı olmaları kaçınılmazdır. Ayrıca, kursumuza katılım sağlayan her öğrencimize Mimarlık sınavına yönelik kaynak kitaplarda verilmektedir. 

Mimarlık Hazırlık Kursu Planlanan Ders Saatleri

  • Sanat Tarihi (12 Saat)
  • Mantık (14 Saat)
  • Dünya Tarihi (12 Saat)
  • Fizik (10 Saat)
  • Matematik (10 Saat)
  • Genel Kültür (14 Saat)
  • Teknik Çizim (14 Saat)
  • Deneme (6 Saat)

Mimarlık Hazırlık Programımız 3 hafta sürmekte ve öğrencilerimize konu anlatımı ve soru çözümleriyle toplamda 92 saat ders verilmektedir. İtalya’da Mimarlık eğitimi için hazırlanan kursumuzun ücreti ders materyalleri dahil 5.000 TL ‘dir.

Eğer sizlerde İtalya’da Okuyoruz ayrıcalığıyla Mimarlık eğitimi almak istiyorsanız, 31 Mart tarihine kadar erken kayıt yaptırarak 1.000 TL kurs kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz. Kurs ücretini kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası ve Garanti Bankası Kredi kartlarına vade farksız taksit imkanımızda bulunmaktadır.

Mimarlık Hazırlık Kursu Tarihi

6 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020 I 11:00 – 17:00

Mimarlık Hazırlık Kursumuzun Adresi

Kurs Adresimiz; Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A Maslak-İstanbul

Sınırlı sayıda kontenjanlarımızın olması dolayısıyla erken kayıt indirimimizden yararlanmak için İtalya’da Okuyoruz uzman kadromuzla biran önce iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin;

İtalya’da Okuyoruz, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. Mimarlık Hazırlık Kursu Programı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 312 543 54 53 ve +90 552 814 54 93  numaralardan bizi arayabilir, info@italyadaokuyoruz.com ‘a mail atabilir veya İletişim Formunu Doldurabilir’siniz.

Yorum Yaz

Whatsapp
E-mail