İtalya’daki Hizmetlerimiz

İçerikler

İtalya’da Okuyoruz firması, tüm sene boyunca öğrenci ve velilerine İtalya’da hizmet sunan tek firmadır.

İtalya’da öğrencilerimizin işlemleri için bulunduğumuz bazı şehirler; Milano, Roma, Bologna, Padova, Torino, Genova, Venedik, Parma, Napoli, Messina, Bergamo, Modena, Pavia vb…

İtalya’daki hizmetlerimiz, belirtmiş olduğumuz şehirlerdeki uzman ekip arkadaşlarımız tarafından karşılanmaktadır. Öğrencilerimizin şu işlemlerini titizlikle yapmaktayız:

  • Oturum izinlerinin alınması,
  • Üniversite kayıt işlemlerinin tamamlanması,
  • Sim kartı çıkartılması,
  • Konaklama yerlerinin ayarlanması,
  • Ulaşım kartı alınması ve
  • Banka hesabı açılması

Dünya sıralamasında ilk 500’de yer alan İtalya’daki üniversitelere yerleştirmiş olduğumuz öğrencilerimizin sene boyunca her işlemini titizlikle yapmaktayız.

Hem Türkiye’deki hizmetlerimiz hem de İtalya’daki hizmetlerimiz sayesinde İtalya’ya  Türkiye’den en çok öğrenci gönderen eğitim danışmanlık firmasıyız.

Detaylı Bilgi İçin;

İtalya’da Okuyoruz, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalya’daki Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 312 543 54 53 ve +90 552 814 54 93 numaralardan bizi arayabilir, info@italyadaokuyoruz.com ‘a mail atabilir veya İletişim Formunu Doldurabilir’siniz.

Yorum Yaz

Whatsapp
E-mail